Awesome mobile friendly features

 
 
 

Dzięki pełnej funkcjonalności i trybowi podglądu na żywo podczas pracy, możesz sprawdzić, czy wszystko na Twojej stronie mobilnej wygląda perfekcyjnie, zanim klikniesz „Publikuj”.

 

Stylowa zawartość

Zaprojektuj zawartość swojej strony za pomocą rozmaitych komponentów. Wszystkie są zoptymalizowane pod kątem zapewnienia najlepszej czytelności i dostępności.

Filmy wideo

Zwiększ atrakcyjność swojej strony mobilnej dzięki użyciu wideo. To bardzo proste. Wystarczy jedynie skopiować link do Twojego filmu na YouTube lub Vimeo i wkleić go we wskazanym miejscu.

Kliknij, aby zadzwonić

Wykorzystaj komendy „Kliknij, aby zadzwonić" i „Kliknij, aby wysłać tekst". Będziesz pewny, że Twoi klienci skontaktują się z Tobą za pomocą jednego przycisku.

Inteligentne zdjęcia

Dzięki naszym inteligentnym komponentom nie musisz się martwić o format lub rozmiar zdjęć, który wysyłasz. Zrobimy to za Ciebie. Zapewnimy, by Twoje zdjęcia wyglądały doskonale na wszystkich urządzeniach i ładowały się jak najszybciej.

Mobilne mapy z kierunkami

Mobilne mapy z kierunkami dojazdu

Wtyczki społecznościowe

Zwiększ ruch i zaangażowanie na swojej stronie mobilnej za pomocą naszego pakietu wtyczek społecznościowych. Przyciski: Lubię to Facebooka, Tweet, Google+ oraz „śledź nas na..." - to komponenty, których nie możesz pominąć. Wszystkie są łatwe w ustawieniu.

Udostępnianie postów na blogu

Jeżeli prowadzisz bloga, powinieneś zadbać o swoich mobilnych czytelników. Dzięki naszemu komponentowi udostępnianie własnego bloga na stronie mobilnej staje się proste. Wprowadź adres URL do kanału RSS swojego bloga i... to wszystko

Analityka strony

Poznaj swoich klientów. Śledzenie strony za pomocą statystyk ruchu Google Analytics pozwoli Ci dowiedzieć się, w jaki sposób użytkownicy korzystają z Twojej strony, jak do niej dotarli i jak można sprawić, by na nią powrócili.

Skrypt auto przekierowania

W jaki sposób mobilni klienci dostaną się na Twoją stronę mobilną? Skrypt auto przekierowania wykona pracę. Dodaj ten mały skrypt do swojej istniejącej tradycyjnej strony i wszyscy mobilni użytkownicy zostaną automatycznie przekierowani na wersję mobilną.